SHOP

Panorama Jacket 65744
јануари 23, 2023
Swift Stretch Jacket 65870
јануари 23, 2023

Rapid Pant 65762

10,194.00ден

Шифра: Rapid Pant 65762 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 3слојна мембрана Helly Tech Professional
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja