SHOP

SCREAM 2 PLUS
август 11, 2020
Maxi Wheel Led
август 19, 2020

Bell

390.00ден

Флексибилна силиконска лента со повеќекратни опсези на ширина на шипката. Одлично за скутери и велосипеди. Лесно за прицврстување, водоотпорно и целосно безбедно.

Продолжи кон веб страната на Micro

20 на залиха

Шифра: Bell Categories: ,

Наменета за: Скутери и Велосипеди
Ширина на волан: 20-30мм
Тежина: 50г

Тип

Boja

,

Бренд