SHOP

OH SHIT! SOCKS
август 25, 2021
LECTOR FS ESSENTIAL
септември 14, 2021

XIAOMI MI PRO 2

33,490.00ден

1 на залиха

Шифра: FBC4025GL Categories: ,

8.5 инчни тркала на пумпање со воздух

Максимална брзина 25км/ч

3 мода на брзини (5, 20 и 25км/ч)

Опсег на движење со едно полнење до 45км

Тежина 14.2кг

Максимум товар до 100кг

Номинална Моќност 300W

Максимална моќност 600W

8-9 часа време на полнење

Тип

Boja

Бренд