SHOP

OH SHIT! SOCKS
август 25, 2021
LECTOR FS ESSENTIAL
септември 14, 2021

XIAOMI MI 1S EU

26,990.00ден

2 на залиха

Шифра: FBC4019GL Categories: ,

8.5 инчни тркала на пумпање со воздух

Максимална брзина 25км/ч

3 мода на брзини (5, 20 и 25км/ч)

Опсег на движење со едно полнење до 30км

Тежина 12.5кг

Номинална Моќност 250W

Максимална моќност 500W

Максимум товар до 100кг

5.5 часа време на полнење

Тип

Boja

Бренд