SHOP

Kid G Jacket Snaps Hood 39W2085-05ZH
декември 24, 2021
Kid Salopette 3W15994-N951
декември 24, 2021

Woman Pant 3A09676-U901

5,490.00ден

Исчисти
Шифра: Woman Pant 3A09676-U901 Categories: ,

Скијачки Панталони
Четиринасочно растегливи
Водоотпорност: 8.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa