SHOP

Man Sweat 39L2577
јануари 9, 2023
Man Pant 3W04467
јануари 9, 2023

Woman Pant 39W1716

7,490.00ден

Шифра: Woman Pant 39W1716 Категории ,

Скијачки Панталони
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 10.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja

,