SHOP

Woman Jacket Fix Hood 31W0076
јануари 9, 2023
Man Jacket Zip Hood 31W0307
јануари 9, 2023

Woman Jacket Zip Hood 31W0146

8,394.00ден

Шифра: Woman Jacket Zip Hood 31W0146 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

,