SHOP

Hh Lifa Merino Balaclava 68083-990
декември 24, 2021
Kid Jacket Snaps Hood 39W1924-03ZH
декември 24, 2021

Woman Jacket Zip Hood 30W0616-B873

9,490.00ден

Исчисти
Шифра: Woman Jacket Zip Hood 30W0616-B873 Categories: ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 10.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , , , ,

Grupa