SHOP

Man Sweat 30L1097
јануари 9, 2023
Man Jacket Zip Hood 31W0127
јануари 9, 2023

Woman Jacket Fix Hood 31W0076

7,794.00ден

Шифра: Woman Jacket Fix Hood 31W0076 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 5.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja