SHOP

Man Jacket Zip Hood 31W0367
јануари 9, 2023
Man Pant Free Ride 32W3667
јануари 9, 2023

Woman Anorak Fix Hood 31W1166

11,990.00ден

Шифра: Woman Anorak Fix Hood 31W1166 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Дишливост: 10.000 > g/m²/24h
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja