SHOP

Wingbar Edge S/M
август 10, 2020
SPIDER PLUS 2
август 11, 2020

WINGBAR BLACK

8,790.00ден 7,911.00ден

Премиум аеродинамичен носач за исклучително тивко возење и лесна инсталација на додатоци

https://www.thule.com

2 на залиха

Шифра: 960200 Categories: ,

Максимална носивост: 100 kg.
Ве молиме проверете ја носивоста на кровот на вашето возило

Тип

Бренд