WHITE – Nomad

SHOP

SPRITE
февруари 16, 2023
Freehand Fleece DKA357
февруари 16, 2023

WHITE

Original price was: 13,990.00ден.Current price is: 9,793.00ден.

Нема на залиха

Шифра: SA0031 Категории ,

Возраст: Adults
Наменет за: City & commuter
Подлога: Asphalt
Висина на волан: 72 – 103 cm
Подесување на волан: Yes
Се преклопува: /
Димензија на тркала: 200 mm
Тежина на производот: 4.7 kg
Дозволена тежина: 100 kg

Тип

Boja

Бренд