SHOP

Panorama Jacket 65744
јануари 23, 2023
Swift Stretch Jacket 65870
јануари 23, 2023

W Switch Cargo Insulated Pant 65754

8,154.00ден

Шифра: W Switch Cargo Insulated Pant 65754 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
2насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Појачан материјал на критични точки
Водоотпорни патенти YKK

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja