SHOP

W Alphelia Lifaloft Jacket 65676-002
декември 24, 2021
Outline Beanie 67147-325
декември 24, 2021

W Switch Cargo Insulated Pant 65754-692

13,590.00ден

2 на залиха

Шифра: 65754-692M Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
2насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Појачан материјал на критични точки
Водоотпорни патенти YKK

Пол

Бренд

Golemina

Grupa