SHOP

W Alphelia Lifaloft Jacket 65676-002
декември 24, 2021
Outline Beanie 67147-325
декември 24, 2021

W Motionista Lifaloft Jacket 65677-525

21,490.00ден

Исчисти
Шифра: W Motionista Lifaloft Jacket 65677-525 Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Вентилациони отвори
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa