SHOP

Sogn Cargo Pant 65673
јануари 23, 2023
W Snowplay Jacket 65735
јануари 23, 2023

W Imperial Puffy Jacket 65690

18,990.00ден

Шифра: W Imperial Puffy Jacket 65690 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Вентилациони отвори
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja