SHOP

Sogn Cargo Pant 65673
јануари 23, 2023
W Snowplay Jacket 65735
јануари 23, 2023

W Alphelia Lifaloft Jacket 65676

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Шифра: W Alphelia Lifaloft Jacket 65676 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 3слојна мембрана Helly Tech Professional
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja