SHOP

Daybreaker 1/2 Zip Fleece 50844-609
декември 24, 2021
W Motionista Lifaloft Jacket 65677-525
декември 24, 2021

W Alphelia Lifaloft Jacket 65676-002

27,590.00ден

Исчисти
Шифра: W Alphelia Lifaloft Jacket 65676-002 Categories: ,

Лесна, топла и супер дишечка јакна со HELLY TECH® Professional мембрана и Primaloft технологија Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa