SHOP

Bossanova Puffy Jacket 65781
јануари 23, 2023
Outline Beanie 67147
јануари 23, 2023

W Alphelia Jacket 65909

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Шифра: W Alphelia Jacket 65909 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja