SHOP

WHISTLER
декември 22, 2022
FACE MASK
декември 22, 2022

VERSA GTX INFINUM

4,390.00ден

Шифра: VERSA GTX INFINUM Категории ,

Карактеристики:
Gore Infinium

PrimaLoft Silver за соодветна топлинска изолација

Touch-Tec

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja