SHOP

THULE ONE KEY SYSTEM 4 PACK
септември 28, 2021
EVO FLUSH RAIL EROW
септември 28, 2021

THULE EVO CLAMP

7,790.00ден

6 на залиха

Шифра: 710500 Категории ,

Максимална носивост: 75 kg.
Ве молиме проверете ја носивоста на кровот на вашето возило
Одговара на: WingBar ✓
Одговара на: AeroBlade ✓
Одговара на: Thule SlideBar ✓
Одговара на: Thule SquareBar ✓
Одговара на: Thule ProBar ✓
Вклучени брави ✓
Компатибилност со One Key System: ✓

Бренд

Тип