SHOP

Outline Beanie 67147-990
февруари 18, 2020
AGATTU 27 DIAMOND
март 17, 2020

THERMAL LAYER JACKET M

7,890.00ден 4,734.00ден

Лесна, техничка јакна изработена од Полартек Пауерстреч материјал за Турно Скијање или секојдневна употреба

Шифра: 0759-4892-48/M Categories: ,

Технологии
Растеглива на 4 страни,
Еластични манжетни на ракавите
Џеб на гради

Материјал
Полартек пауер стреч: 84% Полиестер, 16% Еластин

Пол

Бренд

Golemina

Grupa