SHOP

Outline Beanie 67147-990
февруари 18, 2020
AGATTU 27 DIAMOND
март 17, 2020

THERMAL LAYER HOODY W

7,890.00ден 4,734.00ден

Лесна, техничка јакна изработена од Полартек Пауерстреч материјал за Турно Скијање или секојдневна употреба

Шифра: 760-1941-42/36 Categories: ,

Технологии
Растеглива на 4 страни,
Еластични манжетни на ракавите
Џеб на гради

Материјал
Полартек пауер стреч: 84% Полиестер, 16% Еластин

Пол

Бренд

Golemina

Grupa