SHOP

SPRITE STRIPE
септември 3, 2019
BINOCULAR 10X25
септември 3, 2019

TEXAS HERREN 28″ 27-G ALIVIO

53,990.00ден 32,394.00ден

Подготвени сме да помогнеме трансформацијата да се изгради во вистински правец – со идеи за мобилност, за сегашноста и за во идниината. Се движиме.

Шифра: 4075227760 Categories: ,

Рамка: Aluminum 6061, Hydroformed, Tapered Seat Tube, Tapered Seat Tube
Амортизер: SR Suntour NEX, steel spring, travel: 63mm
Заден Амортизер : /
Сопирачки: Magura HS11, hydraulic rim brake
Менувачи: Shimano Alivio T4000
Шалтери: Shimano Alivio T4000
Обрачи: Rodi VR19, rooted, hollow rim, aluminu
Запчаник: Shimano HG200, 11-34 teeth
Ланец: Shimano HG53
Гуми : Schwalbe Citizen, 37-622, reflective stripes
Седло: Selle Royal Shadow

Бренд

Тип

,

Пол

Големина на рам

Големина на тркало