SHOP

WHISTLER
декември 22, 2022
FACE MASK
декември 22, 2022

SUSAN GTX

4,390.00ден

Шифра: SUSAN GTX Категории ,

Карактеристики:
GORE-TEX: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана

R-LOFT™: Екстра топла и многу мека синтетичка изолација која држи топлина и во влажни временски услови

Вештачка кожа

Softshell

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja