SHOP

LUNCHBAG – Doodle spot
декември 10, 2019
Ridgeline MTN Beanie
декември 10, 2019

Sunvalley Jacket W

16,990.00ден 10,194.00ден

This product is currently out of stock and unavailable.

Шифра: Sunvalley Jacket W Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
2насочна растегливост
Primaloft полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се пакува
Џеб за наочари за скијање

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa