SHOP

GRAP VISOR 2.0 HM
јануари 23, 2020
ARRIS D DH
јануари 24, 2020

SPICE

8,690.00ден 5,214.00ден

ALPINA SPICE е лесна кацига совршено прилагодена за жени. Благодарение на комбинација од “INMOLD” технологијата и цврстата обвивка максималната безбедност е загарантирана.

Шифра: SPICE Categories: , ,

Заштита:
HYBRID конструкција
HI-EPS технологија
EDGE PROTECT

Ергономија:
Систем за подесување “RUN SYSTEM ERGO SNOW”
3D вклопување

Удобност:
Контрола на воздух “AIRSTREAM CONTROL”
Променлива внатрешност
Одстранливи перничиња за уши
Заштита и греење на врат

Golemina

,

Boja

Бренд