SHOP

LUNCHBAG – Doodle spot
декември 10, 2019
Ridgeline MTN Beanie
декември 10, 2019

Song Cargo Pants M

10,990.00ден 6,594.00ден

Исчисти
Шифра: Song Cargo Pants M Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
2насочна растегливост
Primaloft полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Вентилациски отвори
Појачан материјал на критични точки
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa