SHOP

LUNCHBAG – Doodle spot
декември 10, 2019
Ridgeline MTN Beanie
декември 10, 2019

Signal jacket M

This product is currently out of stock and unavailable.

Шифра: Signal jacket M Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Вентилациони отвори
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

Grupa