SHOP

WHISTLER
декември 22, 2022
FACE MASK
декември 22, 2022

SCOUT R-TEX

7,990.00ден

Шифра: SCOUT R-TEX Категории ,

Карактеристики:
R-TEX® ECO: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

Козја кожа

TOUCH-TEC

Softshell premium

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja