SHOP

SCOTT TRAIL FLOW
јуни 29, 2023
SCOTT BLOCK STRIPE CREW
јуни 29, 2023

SCOTT TRAIL VERTIC PRO

4,790.00ден

Шифра: SCOTT TRAIL VERTIC PRO Категории ,

Дизајниран за амбициозни и прогресивни возачи. Со ткаенини Polartec Delta, оваа кошула оптимално го користи природниот процес на ладење на телото. Со спремна за трка, 3D ткаенина со ладен допир за да се спречи прегревање, подолга должина на грбот за подобра покриеност додека се вози, SCOTT…

Бренд

Пол

Boja

Golemina

, ,