SHOP

SCOTT RC TEAM
јуни 29, 2023
SCOTT TRAIL VERTIC PRO
јуни 29, 2023

SCOTT TRAIL FLOW DRI

2,990.00ден

Шифра: SCOTT TRAIL FLOW DRI Категории ,

Дресот со кратки ракави SCOTT Trail Flow DRI е техничко парче со секојдневен изглед. Со рециклирана ткаенина DRIrelease E.C.O и мрежести влошки на задната страна за подобрен проток на воздух, овој дрес ќе ви овозможи подолго време да останете суви и свежи кога одите на вашите омилени летни патеки.

Бренд

Пол

Boja

Golemina

, ,