SHOP

SCOTT RC PRO LF
јуни 29, 2023
SCOTT RC PRO JERSEY
јуни 29, 2023

SCOTT RC PRO SF

2,290.00ден

Шифра: SCOTT RC PRO SF Категории ,

Ракавицата со кратки прсти SCOTT RC Pro нуди голема удобност за да ги исполни очекувањата на секој тркач. Мрежата за истегнување на задниот дел од раката обезбедува врвна вентилација и флексибилност, заедно со перфорирана дланка за максимална можност за дишење. Без дополнително полнење за одлично второ чувство на кожа, можеби дури и ќе заборавите дека ги носите.

Бренд

Пол

Boja

Golemina

, , ,