SHOP

SCOTT TRAIL FLOW
јуни 29, 2023
SCOTT BLOCK STRIPE CREW
јуни 29, 2023

SCOTT RC PREMIUM CLIMBER

5,490.00ден

Шифра: SCOTT RC PREMIUM CLIMBER Категории ,

SCOTT RC Premium Climber дресот со кратки ракави е врвен производ со целосен патент со претходно обликувано ергономско вклопување што се прилагодува на вашите движења. Благодарение на 3 класични задни џебови, покриени се сите ваши потреби за сместување на барови, гуми и пумпи. Поседува мрежести панели за да се спречи прегревање на возачот.

Бренд

Пол

Boja

,

Golemina

, , ,