SHOP

SCALE 940
јуни 20, 2023
SCOTT RC TEAM 10
јуни 29, 2023

SCOTT ENDURANCE 10 WOMAN

4,990.00ден

Шифра: SCOTT ENDURANCE 10 WOMAN Категории ,

Одликувајќи се со брзо сушење и ткаенина со висока удобност, женскиот дрес со кратки ракави SCOTT Endurance 10 е маичка со целосни патент со ткаенина за дишење на задната страна и 3 џебови за складирање на вашата секојдневна опрема за возење. Со многу суптилно брендирање, оваа маичка ќе стане суштински дел од вашата велосипедска гардероба.

Бренд

Пол

Boja

,

Golemina

, ,