SHOP

TRAILER
декември 17, 2019
Salopette M4
декември 19, 2019

Salopette M2

13,690.00ден 6,845.00ден

Исчисти
Шифра: Salopette M2 Categories: ,

Водоотпорност 15.000mm и дишливост 10.000g/m2/24h на мембрана Clima Protect
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Целосно залепени шавови

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa