SHOP

Salopette K
декември 19, 2019
Sweat K
декември 19, 2019

Salopette K3

2,850.00ден 1,425.00ден

Исчисти
Шифра: Salopette K3 Categories: ,

Водоотпорност 5.000mm и дишливост 5.000g/m2/24h на мембрана Clima Protect
FLAT полнење
Делумно залепени шавови

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa