SHOP

Jacket Snaps Hood K3
декември 19, 2019
Salopette K2
декември 19, 2019

Salopette K

3,390.00ден 1,695.00ден

Исчисти
Шифра: Salopette K Categories: ,

Водоотпорност 5.000mm и дишливост 5.000g/m2/24h на мембрана Clima Protect
FLAT полнење
Делумно залепени шавови

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa