SHOP

DAHLIA SL
октомври 29, 2020
BIO DEGREASER
октомври 30, 2020

RELOAD

6,195.00ден12,390.00ден

Reload се едни од најдобрите фристајл везови на пазарот. Цврсти но лесни во исто време, благодарение на Light Saber долната плоча, со револуционерниот асиметричен Spade заден дел, овој дизајн е направен да овозможи одлична подршка и латерален флекс.

Продолжи кон веб страната на Northwave

This product is currently out of stock and unavailable.

Шифра: RELOAD Categories: ,

Долна плоча: LIGHT SABER
Заден дел: SPADE
Ремен за глужд: GT
Жабица: MG12
Подршка: 5/10

Бренд

Пол

Boja

,

Golemina