SHOP

RELOAD JACKET
декември 2, 2022
FAHRENHEIT WMN JERSEY
декември 2, 2022

RELOAD WMN JACKET

7,390.00ден

Шифра: RELOAD WMN JACKET Категории ,

Материјал кој обезбедува заштита од ветер со водонепропустливост до 10.000 точки

Силиконски грипери

Целосен YKK патент

Лесно достапни 3 задни џебови

Рефлектирачки детаљи на задниот дел за поголема видливост и безбедност

Бренд

Пол

Boja

,

Golemina

, , ,