SHOP

BENNET R-TEX JUNIOR MITTEN
декември 22, 2022
ARON
декември 22, 2022

RE:KNIT ECLIPSE R-TEX

7,990.00ден

Шифра: RE:KNIT ECLIPSE R-TEX Категории ,

Карактеристики:
R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

PrimaLoft® Gold: Екстра топла и многу мека синтетичка изолација која држи топлина и во влажни временски услови.

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja