SHOP

Kit 4097
јуни 17, 2019
SPRITE STRIPE BLUE
септември 3, 2019

RAISE RT5 LIGHT

39,990.00ден 23,994.00ден

Кај Kreidler квалитетот е секогаш во фокус. Во линија со тоа што се изработени во Олденбург, со потврда за квалитет, ние изработуваме велосипеди во извонреден баланс помеѓу брендирани компоненти, квалитет, дизајн и технологија.

Шифра: RAISE RT5 LIGHT Categories: ,

Рамка: Aluminium 6061, 28″
Вилушка: Rigid Aluminium 7005
Заден Амортизер : /
Сопирачки: Shimano Altus BR-M315, hydraulic disc brake
Менувачи: Shimano Acera SL-M360
Шалтери: Shimano TX51 FD-TY51 Shifter
Обрачи: Schürmann SDR19, aluminum hollow chamber
Запчаник: Shimano HG31 11-32 teeth
Ланец: KMC Z-51
Гуми : Schwalbe Citizen, 37-622, reflex
Седло: Velo VL3381

Бренд

Тип

,

Пол

,

Големина на рам

,

Големина на тркало