SHOP

Kit 4097
јуни 17, 2019
SPRITE STRIPE BLUE
септември 3, 2019

RAISE RT4

33,990.00ден 20,394.00ден

Кај Kreidler квалитетот е секогаш во фокус. Во линија со тоа што се изработени во Олденбург, со потврда за квалитет, ние изработуваме велосипеди во извонреден баланс помеѓу брендирани компоненти, квалитет, дизајн и технологија.

Шифра: RAISE RT4 Categories: ,

Рамка: Aluminium 6061, 28″
Вилушка: Suntour suspension fork
Заден Амортизер: /
Сопирачки: n.V. V-Brake, Aluminium Felgenbremse
Менувачи: Shimano, TY71, FD-TY71
Шалтери: Shimano Acera
Обрачи: Schürmann
Запчаник: Shimano HG31, 11-32 teeth
Ланец: KMC Z-51
Гуми: Kenda Trekking, 42-622, reflex
Седло: Infront VL6091, with IFT Logo

Бренд

Тип

,

Пол

,

Големина на рам

, ,

Големина на тркало