SHOP

Kit 4097
јуни 17, 2019
SPRITE STRIPE BLUE
септември 3, 2019

RAISE RT2

31,990.00ден 19,194.00ден

Кај Kreidler квалитетот е секогаш во фокус. Во линија со тоа што се изработени во Олденбург, со потврда за квалитет, ние изработуваме велосипеди во извонреден баланс помеѓу брендирани компоненти, квалитет, дизајн и технологија.

Шифра: RAISE RT2 Categories: ,

Рамка: Aluminium 6061, 28″
Амортизер: n.V. Federgabel
Заден Амортизер : /
Сопирачки: n.V. V-Brake, Aluminium Felgenbremse
Менувачи: Shimano Nexus
Шалтери: Shimano Nexus
Обрачи: Schürmann
Запчаник: Shimano 19 Zähne
Ланец: KMC HV-410
Гуми : Kenda Trekking, 42-622
Седло: Selle Royal Royal Rio

Бренд

Тип

,

Пол

,

Големина на рам

,

Големина на тркало