SHOP

Kit 4097
јуни 17, 2019
SPRITE STRIPE BLUE
септември 3, 2019

RAISE RT PLUS

57,990.00ден

Кај Kreidler квалитетот е секогаш во фокус. Во линија со тоа што се изработени во Олденбург, со потврда за квалитет, ние изработуваме велосипеди во извонреден баланс помеѓу брендирани компоненти, квалитет, дизајн и технологија.

Шифра: 1272181 Categories: ,

Рамка: Aluminium 6061, 28″
Амортизер: Suntour SF7-CR-8V
Заден Амортизер : /
Сопирачки: Magura HS11, hydraulic rim brake
Менувачи: Shimano Deore
Шалтери: Shimano Altus
Обрачи: Exal MX19, aluminum, hollow chamber, 36 holes, black
Запчаник: Shimano Acera, 9-fold, 11-32 teeth
Ланец: KMC X9
Гуми : Schwalbe Delta Cruiser, 47-622
Седло: Infront VL6142

Бренд

Тип

,

Пол

Големина на рам

Големина на тркало