SHOP

MINI CLASSIC
февруари 16, 2023
SPRITE STRIPE
февруари 16, 2023

RAINBOW LIGHT

1,074.00ден

Бидете видени кога возите на вашите мини или макси скутери со новиот Micro Rainbow Light. Micro Rainbow светлото свети во бои на виножитото и ја осветлува шипката за управување. Лесно може да се прицврсти на скутерот со лента Velcro и има два режима на работа, постојано светење и трепкње. Се напојува со литиумска батерија за полнење

Продолжи кон веб страната на Micro

2 на залиха

Шифра: AC9054 Категории ,

Наменета за: Mini Micro & Maxi Micro

Тип

Boja

Бренд