SHOP

Motive Pant DKW406-OFP
јануари 13, 2020
Effused Pant DWW460R-7GF
јануари 13, 2020

Purview Jacket DWP434-826

8,990.00ден 5,394.00ден

Шифра: Purview Jacket DWP434-826 Categories: ,

Водоотпорна и дишлива јакна изработена од четиринасочно растеглив полиестер
Водоотпорност: Мембрана ARED VO2 со 20.000mm
Водоотпорен финиш на надворешниот материјал
Сите шавови се залепени
Полиестерско полнење
Фиксна капуљача

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa