SHOP

THUNDER R-TEX® XT
февруари 4, 2020
POLEDOME R-TEX® XT
февруари 4, 2020

PRIMALOFT® SILK LINER

1,890.00ден 1,134.00ден

Оваа внатрешна ракавица е единствена на пазарот. со ексклузивната мешавина на синтетичка PrimaLoft® ткаенина и природна свила, е удобно мека и доаѓа со специјален материјал на врвот на показалецот што овозможува употреба на мобилен телефон.

Продолжи кон веб страната на Reusch

Шифра: PRIMALOFT® SILK LINER Categories: ,

PrimaLoft®+Silk: Екстра топла и многу мека синтетичка изолација која држи топлина и во влажни временски услови.

TOUCH-TEC™: Технологија која овозможува употреба на мобилни уреди

75% Полиестер, 18% Свила, 7% Спандекс

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa