SHOP

GARDONE TOUCH-TEC™
февруари 4, 2020
BENNET R-TEX® XT JUNIOR
февруари 4, 2020

POLEDOME R-TEX® XT

2,490.00ден

Елегантна и безвременска ракавица со технологија за употреба на уреди со екрани на допир која е гарантирано водоотпорна и нелизгачки кожен додаток на дланката

Продолжи кон веб страната на Reusch

Исчисти
Шифра: POLEDOME R-TEX® XT Categories: ,

R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

STORMBLOXX™ Knit & Fleece: Гарантирано ветроодбивна и водоодбивна дишлива и брзо-сушечка технологија.

TOUCH-TEC™: Технологија која овозможува употреба на мобилни уреди

Goatskin DD Leather: Козја кожа

93% Полиестер, 4% Козја Кожа, 3% Полиуретан

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa