SHOP

Effused Pant DWW460R-4JM
јануари 13, 2020
Abundant Glove DGG313-887
јануари 13, 2020

Panya RKN084-045

3,390.00ден 2,034.00ден

Шифра: Panya RKN084-045 Categories: ,

Бебешки кафандер изработен од лесен полиестер
Водоотпорен финиш на надворешниот материјал
Полиестерско полнење Thermoguard
Фиксна капуљача

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa